-33%

Блуза - код 5618 - пудра

Нема на залиха
SKU
337351
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0157 - розова
  Блуза - код 0157 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска блуза с голи рамене в розово - код 2075
  Блуза - код 2075 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Блуза - код 1124 - путер зелена
  Блуза - код 1124 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Блуза - код 1603 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Спортски комплет - код 11584 - црна
  Спортски комплет - код 11584 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 3
  Комплет - код 2608 - 3 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Маица - код 2462 - црна
  Маица - код 2462 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Атрактивна тениска с принт в светлозелено - код 11901
  Маица - код 11901
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 2620 - путер зелена
  Блуза - код 2620 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Елек - код 2519 - 3
  Елек - код 2519 - 3
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71