-33%

Блуза - код 5618 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
339691
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 1124 - путер зелена
  Блуза - код 1124 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4519 - зелена
  Блуза - код 4519 - зелена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 0055 - зелена
  Блуза - код 0055 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 5757 - путер зелена
  Блуза - код 5757 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Палто - код 1615 - 3 - бело
  Палто - код 1615 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 4528 - кафеава
  Фустан - код 4528 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кардиган - код 1691 - борда
  Кардиган - код 1691 - борда
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Тренерки - код 6512 - сиво
  Тренерки - код 6512 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Фустан - код 6071 - пудра
  Фустан - код 6071 - пудра
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 8. Блуза - код 11490 - бела
  Блуза - код 11490 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 9010 - сиво
  Фустан - код 9010 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Маица - код 951 - 2 - бела
  Маица - код 951 - 2 - бела
  Најниско MKD 289,71