-33%

Блуза - код 5618 - сиво

Нема на залиха
SKU
339436
-33%
Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Кошула - код 6617- 5 - шарена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 2. Фустан - код 0402 - шарена
  Фустан - код 0402 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 3. Блуза - код 7077 - розова
  Блуза - код 7077 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 742 - тиркизна
  Фустан - код 742 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Палто - код 0800 - сиво
  Палто - код 0800 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Блуза - код 895 - капучино
  Блуза - код 895 - капучино
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Палто - код 7709 - путер зелена
  Палто - код 7709 - путер зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 9. Комбинезон - код 3388 - црна
  Комбинезон - код 3388 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Комплет - код 2727 - небесно сина
  Комплет - код 2727 - небесно сина
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71