-33%

Блуза - код 5618 - светло сина

На залиха
SKU
339721
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 186 - светло сина
  Блуза - код 186 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 0755 - тиркизна
  Блуза - код 0755 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Палто - код 189 - зелена
  Палто - код 189 - зелена
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Боди - код 293
  Боди - код 293
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Панталони - код 5052 - црна
  Панталони - код 5052 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 6615 - црна
  Блуза - код 6615 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 6. Блуза - код 2084 - темно сина
  Блуза - код 2084 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 919 - путер зелена
  Блуза - код 919 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 820 - капучино
  Фустан - код 820 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 9891 - црвена
  Блуза - код 9891 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71