-33%

Блуза - код 5618 - темно сина

Нема на залиха
SKU
339706
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Блуза - код 0629 - 3 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1590 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1590 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5583 - зелена
  Тренерки - код 5583 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Фустан - код 335 - шарено
  Фустан - код 335 - шарено
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Фустан - код 0807 - темно сина
  Фустан - код 0807 - темно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 4001 - црна
  Блуза - код 4001 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 982 - светло сина
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 9690 - црна
  Фустан - код 9690 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Панталони - код 6967 - путер зелена
  Панталони - код 6967 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Фармерки - код 4215 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71