-33%

Блуза - код 5618

Нема на залиха
SKU
337306
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2961 - праска
  Комплет - код 2961 - праска
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 0837 - црна
  Блуза - код 0837 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Тренерки - код 6353 - кафеава
  Тренерки - код 6353 - кафеава
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Јакна - код 0607 - црна
  Јакна - код 0607 - црна
  Најниско MKD 2.928,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 8. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Сукња - код 3463 - црна
  Сукња - код 3463 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 495 - црна
  Маица - код 495 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71