-29%

Блуза - код 6013 - црна

Нема на залиха
SKU
343951
-29%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 50 % Полиестер - 25 % Найлон - 25 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Блуза - код 2449 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 6363 - црна
  Блуза - код 6363 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Маица - код 4496 - бело
  Маица - код 4496 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Маица - код 2447 - 2 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Комбинезон - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски бански в тъмнолилаво - код 6168
  Купачи - код 6168 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 11514 - црвена
  Блуза - код 11514 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 2884 - црна
  Фустан - код 2884 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Фустан - код 1409 - циклама
  Фустан - код 1409 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71