-29%

Блуза - код 6013 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
344041
-29%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Вискоза - 50 % Полиестер - 25 % Найлон - 25 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Блуза - код 6365 - ментол
  Блуза - код 6365 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 9656 - ментол
  Блуза - код 9656 - ментол
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 1812 - темно зелена
  Блуза - код 1812 - темно зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 4361 - црна
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Палто - код 410 - црвена
  Палто - код 410 - црвена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Блуза - код 9630 - 4 - небесно сина
  Блуза - код 9630 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6999 - црна
  Фустан - код 6999 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамско боди в червено - код 6626
  Боди - код 6626 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кратки панталони - код 2085 - ментол
  Кратки панталони - код 2085 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Топ - код 5445 - црна
  Топ - код 5445 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Къса дамска тениска в светлосиньо - код 8377
  Маица - код 8377
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71