-28%

Блуза - код 6030 - црна

Нема на залиха
SKU
343111
-28%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза с черни мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4268 - црна
  Блуза - код 4268 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 2133 - црна
  Блуза - код 2133 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в цвят пудра - код 6855
  Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4145 - бело
  Блуза - код 4145 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 5. Фармерки - код 4282 - 1
  Фармерки - код 4282 - 1
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фармерки - код 4499 - сиво
  Фармерки - код 4499 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 6959 - цветна
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 8871 - виолетова
  Фустан - код 8871 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71