Ново -46%

Блуза - код 6455 - црвена

На залиха
SKU
336376
-46%
Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиамид - 80 % Полиестер - 20 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6643
  Фустан - код 6643
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 8102 - виолетова
  Фустан - код 8102 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 6611 - шарена
  Фустан - код 6611 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Кошула - код 891 - бело
  Кошула - код 891 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 3336 - путер зелена
  Фустан - код 3336 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Блуза - код 3434 - розова
  Блуза - код 3434 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 8. Фустан - код 4471 - сиво
  Фустан - код 4471 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 0902 - розова
  Фустан - код 0902 - розова
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 10. Фустан - код 4040 - кафеава
  Фустан - код 4040 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71