Блуза - код 6696 - кремова

Нема на залиха
SKU
340141
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамска тениска в бяло с надписи - код 4354
  Маица - код 4354 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11711
  Маица - код 11711 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамска тениска с принт в бежово - код 4462
  Маица - код 4462 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2960
  Фустан - код 2960
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 6144 - црна
  Фустан - код 6144 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 11756 - бело
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Дамска тениска в черно - код 4496
  Маица - код 4496 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71