-33%

Блуза - код 7071 - црвена

Нема на залиха
SKU
345331
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Атрактивна дамска блуза в червено - код 8187
  Блуза - код 8187 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Блуза - код 4450 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11517 - црвена
  Блуза - код 11517 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8809
  Фустан - код 8809
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамско изрязано боди в черно - код 3322
  Боди - код 3322 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8285 - 2 - црна
  Фустан - код 8285 - 2 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 0177
  Блуза - код 0177
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Атрактивен топ рипс в бяло - код 10100
  Топ - код 10100 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Кошула - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски бански в цвят праскова - код 2562
  Купачи - код 2562 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71