-33%

Блуза - код 7071

Нема на залиха
SKU
347716
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4229 - кафеава
  Блуза - код 4229 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Блуза - код 0737 - кафеава
  Блуза - код 0737 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 4. Блуза - код 9759 - кремова
  Блуза - код 9759 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Къс дамски топ бюстие в неоновозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Къса дамска блуза рипс в черно - код 1271
  Блуза - код 1271 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 1482 - 3 - жолта
  Фустан - код 1482 - 3 - жолта
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Тренерки - код 1575 - сиво
  Тренерки - код 1575 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Комплет - код 2609 - 2
  Комплет - код 2609 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2903 - шарена
  Фустан - код 2903 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 8149 - виолетова
  Фустан - код 8149 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамски бански в светлосиньо - код 2562
  Купачи - код 2562 - 4
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 1095 - бело
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71