-30%

Блуза - код 8027 - бело

Нема на залиха
SKU
337996
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 0828 - бело
  Блуза - код 0828 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Блуза - код 3501 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 4244 - бело
  Блуза - код 4244 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Џемпер - код 2725 - шарена
  Џемпер - код 2725 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 1582 - 1 - црна
  Блуза - код 1582 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фармерки - код 3857 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3857 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Хеланки - код 2012 - 1 - црна
  Хеланки - код 2012 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Тренерки - код 0601 - путер зелена
  Тренерки - код 0601 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кошула - код 872 - бело
  Кошула - код 872 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 3000 - зелена
  Фустан - код 3000 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Хеланки - код 22099 - 1 - црна
  Хеланки - код 22099 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Блуза - код 875 - црвена
  Блуза - код 875 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71