-30%

Блуза - код 8027 - борда

Нема на залиха
SKU
338071
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Блуза - код 4630 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Блуза - код 3280 - 6 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 394 - борда
  Блуза - код 394 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2601 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2601 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Елек - код 1308 - 2
  Елек - код 1308 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 3034 - кремова
  Топ - код 3034 - кремова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Кардиган - код 6579 - виолетова
  Кардиган - код 6579 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Топ - код 1299
  Топ - код 1299
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Блуза - код 2744 - црна
  Блуза - код 2744 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 2534 - шарена
  Фустан - код 2534 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71