-30%

Блуза - код 8027 - кафеава

Нема на залиха
SKU
338086
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 394 - кафеава
  Блуза - код 394 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 9556 - кафеава
  Блуза - код 9556 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 9656 - капучино
  Блуза - код 9656 - капучино
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 2620 - кафеава
  Блуза - код 2620 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 280 - кафеава
  Блуза - код 280 - кафеава
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
Слични производи
 1. Блуза - код 5757 - окер
  Блуза - код 5757 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фармерки - код 1035 - сина
  Фармерки - код 1035 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кошула - код 1167 - црна
  Кошула - код 1167 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Тренерки - код 018 - 2 - црвена
  Тренерки - код 018 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Кардиган - код 7823 - светло виолетова
  Кардиган - код 7823 - светло виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 1617 - пудра
  Фустан - код 1617 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 129 - борда
  Фустан - код 129 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Сако - код 1980 - бело
  Сако - код 1980 - бело
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 394 - бело
  Блуза - код 394 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 894 - путер зелена
  Блуза - код 894 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71