-30%

Блуза - код 8027 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
338101
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9969 - сина
  Блуза - код 9969 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4630 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 4630 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Атрактивна дамска блуза с тъмносини мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 374 - светло сина
  Блуза - код 374 - светло сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 2989 - небесно сина
  Топ - код 2989 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 10033 - бела
  Фустан - код 10033 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Пола тип панталон в цвят капучино - код 2592
  Код 2592 - 1 - капучино
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски скъсани с висока талия сини дънки - код 4226
  Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 8. Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 9. Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71