-30%

Блуза - код 8027 - розова

Нема на залиха
SKU
338026
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 4474 - розова
  Блуза - код 4474 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Блуза - код 2899 - 3 - розова
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 4306
  Тренерки - код 4306
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Изчистен дамски топ в черно - код 11693
  Топ - код 11693 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 1366 - 2 - бело
  Фустан - код 1366 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 4269 - бело
  Блуза - код 4269 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6309 - 1 - шарена
  Фустан - код 6309 - 1 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Блуза - код 5155
  Блуза - код 5155
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамска тениска с ефектен гръб в бежово - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 0755 - путер зелена
  Блуза - код 0755 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Тренерки - код 2193 - 1 - црна
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71