-30%

Блуза - код 8027 - зелена

Нема на залиха
SKU
338056
-30%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 1539 - путер зелена
  Блуза - код 1539 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 6189 - темно зелена
  Блуза - код 6189 - темно зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 8865 - путер зелена
  Блуза - код 8865 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6392 - црна
  Блуза - код 6392 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 1579 - 3 - темно сина
  Фустан - код 1579 - 3 - темно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 1910 - бело
  Блуза - код 1910 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 1177 - борда
  Комплет - код 1177 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 0209 - црна
  Фустан - код 0209 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Џемпер - код 5547 - 3 - шарена
  Џемпер - код 5547 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 149 - пудра
  Фустан - код 149 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 625 - пудра
  Фустан - код 625 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Блуза - код 11486 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71