Ново -44%

Блуза - код 904 - кафеава

На залиха
SKU
337546
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5454 - 3 - шарена
  Фустан - код 5454 - 3 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Блуза - код 786 - кафеава
  Блуза - код 786 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Фустан - код 0081 - виолетова
  Фустан - код 0081 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Блуза - код 2538 - црна
  Блуза - код 2538 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Кардиган - код 6533 - жолта
  Кардиган - код 6533 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 1230 - виолетова
  Фустан - код 1230 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Топ - код 743 - црна
  Топ - код 743 - црна
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 637,71
 8. Комплет - код 1511 - жолта
  Комплет - код 1511 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Џемпер - код 8092
  Џемпер - код 8092
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Кратки панталони - код 4747 - ментол
  Кратки панталони - код 4747 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71