Ново -44%

Блуза - код 904 - окер

На залиха
SKU
337531
-44%
Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 0096 - 1 - темно сина
  Тренерки - код 0096 - 1 - темно сина
  Најниско ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 2. Блуза - код 864 - окер
  Блуза - код 864 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Блуза - код 4256 - црвена
  Блуза - код 4256 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Јакна - код 888 - црна
  Јакна - код 888 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Фустан - код 6368 - темно сина
  Фустан - код 6368 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 0508 - зелена
  Фустан - код 0508 - зелена
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Јакна - код 794 - виолетова
  Јакна - код 794 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комплет - код 3499 - црна
  Комплет - код 3499 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 5500 - небесно сина
  Фустан - код 5500 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 6761 - црна
  Фустан - код 6761 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71