-44%

Блуза - код 904 - сиво

Нема на залиха
SKU
338671
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2959 - сиво
  Блуза - код 2959 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Блуза - код 5956 - сиво
  Блуза - код 5956 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 3107
  Блуза - код 3107
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 8865 - сиво
  Блуза - код 8865 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 1455 - црна
  Кратки панталони - код 1455 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тренерки - код 1777 - зелена
  Тренерки - код 1777 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 4229 - бело
  Блуза - код 4229 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамска риза в светлолилаво - код 7482
  Кошула - код 7482
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 4112 - путер зелена
  Тренерки - код 4112 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Кокетна дамска пола в черно на цветя - код 4851
  Сукња - код 4851 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Комплет - код 3104 - жолта
  Комплет - код 3104 - жолта
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 5525 - борда
  Блуза - код 5525 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71