-44%

Блуза - код 904 - зелена

Нема на залиха
SKU
338116
-44%
Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 1539 - путер зелена
  Блуза - код 1539 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 6189 - темно зелена
  Блуза - код 6189 - темно зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Блуза - код 8865 - путер зелена
  Блуза - код 8865 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4216 - бело
  Блуза - код 4216 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 0631 - 1 - борда
  Блуза - код 0631 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Блуза - код 1588 - 1 - црна
  Блуза - код 1588 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комплет - код 3015 - розова
  Комплет - код 3015 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Хеланки - код 9850 - црна
  Хеланки - код 9850 - црна
  MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Дуксер - код 2569 - путер зелена
  Дуксер - код 2569 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Панталони - код 8585 - кафеава
  Панталони - код 8585 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 1539 - сиво
  Блуза - код 1539 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71