Блуза - код 163 - бела

Нема на залиха
SKU
39302
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамска тениска с принт зодия лъв в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Тренерки - код 6272
  Тренерки - код 6272
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Боди - код 2678 - 1 - црна
  Боди - код 2678 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамска тениска в черно с принт - код 1571
  Маица - код 1571 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 9054 - кремова
  Блуза - код 9054 - кремова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 1350 - 1
  Фустан - код 1350 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Стилен дамски гащеризон по тялото в бежово - код 2137
  Комбинезон - код 2137 - 2
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71