Блуза - код 310 - 2 - кафеава

Нема на залиха
SKU
40689
ден 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 660 - жолта
  Фустан - код 660 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Туника - код 966 - црвена
  Туника - код 966 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 960 - темно зелена
  Фустан - код 960 - темно зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Фустан - код 4849 - црна
  Фустан - код 4849 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Фустан - код 0508 - црна
  Фустан - код 0508 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 6. Јакна - код 888 - розова
  Јакна - код 888 - розова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Комплет - код 5671 - бело
  Комплет - код 5671 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 8. Фустан - код 802 - сиво
  Фустан - код 802 - сиво
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Фустан - код 6643 - небесно сина
  Фустан - код 6643 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 3070 - темно сина
  Блуза - код 3070 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71