Блуза - код 373 - 1 - бела

Нема на залиха
SKU
38245
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 2869 - бело
  Блуза - код 2869 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Блуза - код 4179 - бело
  Блуза - код 4179 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Блуза - код 9003 - бело
  Блуза - код 9003 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 0500 - бело
  Блуза - код 0500 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5259 - црна
  Блуза - код 5259 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 061 - виолетова
  Фустан - код 061 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Хеланки - код 9149 - црна
  Хеланки - код 9149 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 4. Блуза - код 756 - кафеава
  Блуза - код 756 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 3231 - жолта
  Фустан - код 3231 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Фустан - код 6100
  Фустан - код 6100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 612 - бело
  Комбинезон - код 612 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Комплет - код 215 - црна
  Комплет - код 215 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71