Блуза - код 559 - темно сина

Нема на залиха
SKU
37262
ден 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 952 - кафеава
  Блуза - код 952 - кафеава
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 2. Фустан - код 674 - црна
  Фустан - код 674 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Палто - код 1918 - сиво
  Палто - код 1918 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Кардиган - код 783 - виолетова
  Кардиган - код 783 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 1317 - црна
  Фустан - код 1317 - црна
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 6. Комбинезон - код 9911 - кафеава
  Комбинезон - код 9911 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Кардиган - код 0372 - розова
  Кардиган - код 0372 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 1059 - виолетова
  Блуза - код 1059 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 1131 - путер зелена
  Фустан - код 1131 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Кардиган - код 6532 - розова
  Кардиган - код 6532 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71