Блуза - код 737 - 2 - бела

Нема на залиха
SKU
38244
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9969 - кремова
  Блуза - код 9969 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 4474 - бело
  Блуза - код 4474 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 4348 - бело
  Блуза - код 4348 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11601 - црна
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 6999
  Фустан - код 6999
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски сет от две части топ и дълга пола в черно - код 2700
  Комплет - код 2700 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Елегантен дамски панталон разкроен в червено - код 1991
  Панталони - код 1991 - 3 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Кратки панталони - код 4563 - 2 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски бански в червено - код 9142
  Купачи - код 9142 - 5 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамска тениска с надпис в черно - код 11905
  Маица - код 11905 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Топ - код 1095 - црна
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамски топ рипс с дантела в черно - код 0357
  Топ - код 0357 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71