Блуза - код 737 - 3 - сиво

Нема на залиха
SKU
38243
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 9556 - сиво
  Блуза - код 9556 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 7200 - сиво
  Блуза - код 7200 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 280 - сиво
  Блуза - код 280 - сиво
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 4. Блуза - код 6566 - сиво
  Блуза - код 6566 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8987 - тиркизна
  Фустан - код 8987 - тиркизна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Јакна - код 888 - кафеава
  Јакна - код 888 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1317 - ментол
  Фустан - код 1317 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Комплет - код 642 - виолетова
  Комплет - код 642 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комбинезон - код 4406 - бело
  Комбинезон - код 4406 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 3231 - жолта
  Фустан - код 3231 - жолта
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Комбинезон - код 7000 - небесно сина
  Комбинезон - код 7000 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 976 - тиркизна
  Фустан - код 976 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 8861 - бело
  Блуза - код 8861 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 7131 - розова
  Блуза - код 7131 - розова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71