Блуза - код 848 - кремова

Нема на залиха
SKU
39316
ден 406,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 618 - светло сина
  Фустан - код 618 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Фустан - код 1105 - виолетова
  Фустан - код 1105 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 976 - путер зелена
  Фустан - код 976 - путер зелена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Јакна - код 888
  Јакна - код 888
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 5. Кардиган - код 781 - сина
  Кардиган - код 781 - сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 9028 - окер
  Фустан - код 9028 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Блуза - код 9906 - бело
  Блуза - код 9906 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 8. Кошула - код 4646 - црвена
  Кошула - код 4646 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 4488 - виолетова
  Фустан - код 4488 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 7768 - зелена
  Фустан - код 7768 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71