Блуза - код 965 - црна

Нема на залиха
SKU
41505
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Къс ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 5737 - црна
  Блуза - код 5737 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Блуза - код 4253 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Блуза - код 6682 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Топ - код 6762 - бело
  Топ - код 6762 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Дамски бански в две части с висока талия в жълто - код 6799
  Купачи - код 6799 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Дамски комплект къс топ и анцуг в бежово - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Блуза - код 6343 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Спортски комплет - код 2505 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2505 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Спортски комплет - код 1090 - 3 - црвена
  Спортски комплет - код 1090 - 3 - црвена
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71