Блуза - код 965 - пудра

Нема на залиха
SKU
41219
MKD 579,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Блуза

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Блуза - код 3938 - циклама
  Блуза - код 3938 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Блуза - код 1653 - 2 - пудра
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Блуза - код 1454 - праска
  Блуза - код 1454 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6388 - бело
  Тренерки - код 6388 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска тениска с надпис в сиво - код 4078
  Маица - код 4078 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Спортски комплет - код 3221
  Спортски комплет - код 3221
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Свободен дамски гащеризон в светлолилаво - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комбинезон - код 7177
  Комбинезон - код 7177
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Блуза - код 1471 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Кошула - код 5578 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 4089 - црна
  Блуза - код 4089 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Тренерки - код 2350 - црна
  Тренерки - код 2350 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Комплет - код 5069 - розова
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71