Боди - код 330 - црна

Нема на залиха
SKU
38216-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна дамска риза с паднали рамене в червено - код 7126
  Кошула - код 7126 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Тренерки - код 9842 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Маица - код 4318 - црна
  Маица - код 4318 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска тениска с къдрички в черно с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Маица - код 4361 - бело
  Маица - код 4361 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дамска тениска в меднокафяво - код 0163
  Маица - код 0163 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Сукња - код 1098 - 1
  Сукња - код 1098 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 7776 - црна
  Фустан - код 7776 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71