Боди - код 992

Нема на залиха
SKU
38167-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Боди

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 744 - црвена
  Фустан - код 744 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 0802 - розова
  Блуза - код 0802 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Фустан - код 2529 - темно сива
  Фустан - код 2529 - темно сива
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Панталони - код 5158 - црна
  Панталони - код 5158 - црна
  Најниско ден 1.188,71 Регуларна цена ден 1.768,71
 5. Комплет - код 1511 - црвена
  Комплет - код 1511 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 1193
  Блуза - код 1193
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Комбинезон - код 6633 - зелена
  Комбинезон - код 6633 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Фустан - код 228 - црвена
  Фустан - код 228 - црвена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Блуза - код 825 - сиво
  Блуза - код 825 - сиво
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Фустан - код 1131 - црна
  Фустан - код 1131 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71