-25%

Дуксер - код 125 - бело

Нема на залиха
SKU
340216
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Блуза - код 864
  Блуза - код 864
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 7470 - црна
  Фустан - код 7470 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Палто - код 3839 - црна
  Палто - код 3839 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 5. Блуза - код 9891 - зелена
  Блуза - код 9891 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 0060 - небесно сина
  Фустан - код 0060 - небесно сина
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Код 894
  Код 894
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 3111 - црвена
  Блуза - код 3111 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 4417 - црна
  Блуза - код 4417 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 138 - розова
  Фустан - код 138 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71