-25%

Дуксер - код 125 - кафеава

Нема на залиха
SKU
340246
-25%
Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Слични производи
 1. Фустан - код 940 - сиво
  Фустан - код 940 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Кошула - код 872 - бело
  Кошула - код 872 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кошула - код 2289 - капучино
  Кошула - код 2289 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 7778 - борда
  Комплет - код 7778 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 9910 - виолетова
  Фустан - код 9910 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Јакна - код 888 - црна
  Јакна - код 888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.002,00 Регуларна цена MKD 4.582,00
 8. Комплет - код 2727 - жолта
  Комплет - код 2727 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Фустан - код 681 - небесно сина
  Фустан - код 681 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 1131 - окер
  Фустан - код 1131 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71