-33%

Дуксер - код 186 - црна

Нема на залиха
SKU
357181
-33%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 7126 - зелена
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 12644 - црвена
  Фустан - код 12644 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Топ - код 4327 - црвена
  Топ - код 4327 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 5956
  Блуза - код 5956
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 6213 - цветна
  Фустан - код 6213 - цветна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Спортски комплет - код 2115 - црна
  Спортски комплет - код 2115 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71