-29%

Дуксер - код 328 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
342166
-29%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 100 %

Тип на производ: Дуксер

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ потник с дантела в черно - код 8327
  Топ - код 8327 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8556
  Фустан - код 8556
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 0006 - црвена
  Фустан - код 0006 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Елек - код 2531 - 1
  Елек - код 2531 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Јакна - код 1827 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.262,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 7. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Маица - код 5955 - 2 - пудра
  Маица - код 5955 - 2 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Фармерки - код 4263 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4263 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71