Ново -40%

Дуксер - код 5017 - путер зелена

На залиха
SKU
336511
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Дуксер

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 936 - црна
  Комбинезон - код 936 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комбинезон - код 0902 - зелена
  Комбинезон - код 0902 - зелена
  Special Price ден 1.275,71 Регуларна цена ден 1.855,71
 3. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Комплет - код 817 - кафеава
  Комплет - код 817 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Дуксер - код 839 - тиркизна
  Дуксер - код 839 - тиркизна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 0367 - црна
  Фустан - код 0367 - црна
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 8. Блуза - код 6674 - зелена
  Блуза - код 6674 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Јакна - код 4748 - зелена
  Јакна - код 4748 - зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Сако - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71