-20%

Елек - код 3318 - борда

Нема на залиха
SKU
338131
-20%
Special Price MKD 2.203,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Борда

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11499 - светло сина
  Блуза - код 11499 - светло сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 3938 - црна
  Блуза - код 3938 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 5154
  Блуза - код 5154
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Блуза - код 4086 - црвена
  Блуза - код 4086 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 1910
  Блуза - код 1910
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кошула - код 1218 - ментол
  Кошула - код 1218 - ментол
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Блуза - код 4060 - 3
  Блуза - код 4060 - 3
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71