Ново -20%

Елек - код 3318 - црна

Нема на залиха
SKU
338191
-20%
Special Price ден 2.203,71 Регуларна цена ден 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Црна

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2909 - црвена
  Фустан - код 2909 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Блуза - код 3464 - розова
  Блуза - код 3464 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кардиган - код 783 - розова
  Кардиган - код 783 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 1419 - црна
  Фустан - код 1419 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 625 - светло сина
  Фустан - код 625 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Фустан - код 5454 - 9 - шарена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Комплет - код 1511 - светло сина
  Комплет - код 1511 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Фустан - код 745 - црна
  Фустан - код 745 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 9432 - црна
  Блуза - код 9432 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 794 - бела
  Фустан - код 794 - бела
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71