-20%

Елек - код 3318 - окер

Нема на залиха
SKU
338146
-20%
Special Price MKD 2.203,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Окер

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1396
  Топ - код 1396
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 2. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 4505
  Фармерки - код 4505 - 1 - небесно сина
  MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Ефектна дамска тениска в черно - код 0599
  Маица - код 0599 - 5 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Комплет - код 2664 - 2
  Комплет - код 2664 - 2
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска тениска с надпис в бяло - код 11905
  Маица - код 11905 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамско боди в бяло рипс - код 11562
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 4658 - бело
  Маица - код 4658 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в цвят горчица - код 6188
  Купачи - код 6188 - 6 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71