-20%

Елек - код 3318 - зелена

Нема на залиха
SKU
338176
-20%
Special Price MKD 2.203,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Найлон - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Блуза - код 3280 - 1 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 11808 - сиво
  Фустан - код 11808 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски топ рипс с дантела в зелено - код 0357
  Топ - код 0357 - зелена
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамско боди в цвят капучино - код 12820
  Боди - код 12820 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 12811
  Топ - код 12811 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в светлолилаво - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71