-26%

Елек - код 8786 - путер зелена

Нема на залиха
SKU
354391
-26%
Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
Табела на големини

Тежина: 0.9 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Елек

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9792 - црна
  Блуза - код 9792 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 9630 - 4 - небесно сина
  Блуза - код 9630 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 0901 - црна
  Топ - код 0901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 3298
  Фустан - код 3298
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 4175 - сиво
  Блуза - код 4175 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Комплет - код 1309 - бело
  Комплет - код 1309 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 7071 - путер зелена
  Блуза - код 7071 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Атрактивно изрязано дамско боди в черно - код 1279
  Боди - код 1279 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Комплет - код 1727
  Комплет - код 1727
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Дамски бански в цвят горчица - код 2561
  Купачи - код 2561 - 5 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71