Фармерки - код 1329 - сина

Нема на залиха
SKU
348736-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 93 % Полиестер - 5% Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 6163
  Комплет - код 6163
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Тренерки - код 4555 - кремова
  Тренерки - код 4555 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 6979 - розова
  Фустан - код 6979 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 6737
  Фустан - код 6737
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски комплект тениска и къси панталонки в бяло - код 11894
  Комплет - код 11894 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Къси дънкови панталонки в светлосиньо - код 4316
  Кратки панталони - код 4316 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска туника в червено - код 1215
  Туника - код 1215 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Комплет - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дамска тениска с надпис в светлозелено - код 11905
  Маица - код 11905
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комбинезон - код 6151
  Комбинезон - код 6151
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71