Фармерки - код 1415 - сина

Нема на залиха
SKU
348421-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 93 % Полиестер - 5% Еластан - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11638 - бело
  Блуза - код 11638 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Комбинезон - код 1525
  Комбинезон - код 1525
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамски комплект тениска и къси панталонки в черно - код 11894
  Комплет - код 11894 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Тренерки - код 1568 - 1 - сиво
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Ефектен къс топ в цвят капучино - код 11924
  Топ - код 11924 - капучино
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 0993 - бела
  Фустан - код 0993 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Комплет - код 2664 - црна
  Комплет - код 2664 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 1745 - светло сина
  Маица - код 1745 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71