Фармерки - код 137 - црна

Нема на залиха
SKU
37929-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7124 - кремова
  Фустан - код 7124 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 2082 - 2
  Комплет - код 2082 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Бански комплект в лилаво лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 8 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Тренерки - код 5292 - бело
  Тренерки - код 5292 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код 10060
  Код 10060
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Тренерки - код 3106 - 3 - зелена
  Тренерки - код 3106 - 3 - зелена
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 7. Топ - код 7414 - црна
  Топ - код 7414 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Топ - код 1396
  Топ - код 1396
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 550,71
 10. Топ - код 3183 - бело
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71