Фармерки - код 139 - светло сина

Нема на залиха
SKU
38071-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 11427 - 1 - зелена
  Дуксер - код 11427 - 1 - зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 625 - пудра
  Фустан - код 625 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Панталони - код 9504 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фармерки - код 4014 - 2 - небесно сина
  Фармерки - код 4014 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Јакна - код 9193 - црна
  Јакна - код 9193 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Кошула - код 2433 - зелена
  Кошула - код 2433 - зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 3963 - црна
  Блуза - код 3963 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 0308 - борда
  Блуза - код 0308 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71