Фармерки - код 252 - 6 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37959-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 10099 - црна
  Фустан - код 10099 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски изрязан бански в черно - код 9042
  Купачи - код 9042 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2991 - црна
  Фустан - код 2991 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 8899 - путер зелена
  Фустан - код 8899 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Атрактивен дамски сет топ с паданали рамене и къси панталонки в цвят пудра - код 2730
  Комплет - код 2730 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Бански комплект в цвят тюркоаз лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 7 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71