Фармерки - код 27151 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
10836
ден 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5641 - кафеава
  Блуза - код 5641 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 785 - сиво
  Фустан - код 785 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 3. Џемпер - код 3345 - бело
  Џемпер - код 3345 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 2084 - темно сина
  Блуза - код 2084 - темно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Комбинезон - код 204 - жолта
  Комбинезон - код 204 - жолта
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Туника - код 997 - 2 - сиво
  Туника - код 997 - 2 - сиво
  Најниско ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
 7. Џемпер - код 9087 - ментол
  Џемпер - код 9087 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Комплет - код 333 - бело
  Комплет - код 333 - бело
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Блуза - код 8059
  Блуза - код 8059
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.130,71
 10. Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.739,71